Jak grać na automatach: Najlepsze techniki i strategie najlepszych graczy online

Jak grać na automatach online
12 marca, 2022 0 Comments

Czy kiedykolwiek natknąłeś się na stronę phishingową, która oferuje strategię gry na automatach, dzięki której możesz zarobić dużo pieniędzy? Nie znajdziesz tego w tym artykule. W ostatecznym rozrachunku automaty do gier są niemożliwe do pokonania. Chociaż automaty do gry są teoretycznie niezwyciężone, zdarzały się przypadki, że gracze mogli legalnie lub nielegalnie wykorzystywać ich słabości i zarabiać na tym pieniądze.

Jakie są najważniejsze kroki gracza?

Jak grać na automatach

W strategii automatów do gry ważne jest zachowanie równowagi między następującymi czynnikami:

 • Szanse na wygraną
 • Wielkość wygranej
 • Koszt
 • Dreszcz emocji
 • Czas gry

Każdy gracz szuka czegoś innego, dlatego nie ma idealnej strategii, która odpowiadałaby potrzebom wszystkich. Tutaj pokażę Ci moje strategie, z których każda jest odpowiednia dla innych graczy. Dowiedz się, która z nich najbardziej Ci odpowiada.

Praktyka robi różnicę

Będziesz miał lepsze pojęcie o tym, jak działają strategie, gdy zrozumiesz pojęcia RTP i wariancji slotów. Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że automaty do gier online to gra czysto losowa. I po części tak jest. Nie oznacza to jednak, że nie można zwiększyć swoich szans na wygraną, stosując odpowiednią strategię obstawiania. Poniżej znajduje się lista czynników, które wpływają na strategie obstawiania zakładów na automatach:

 • Jak określić wielkość zakładu?
 • Kiedy się zatrzymać
 • Wybieranie szczeliny czasowej
 • Podejmowanie decyzji, kiedy korzystać z funkcji hazardu (czerwony czy czarny)
 • Liczba linii wygrywających

Jakie 5 czynniki są analizowane przez automat do gry?

automat

Przeanalizujmy, co jest ważne dla automatu do gry:

 1. Saldo urządzenia w momencie gry. Oznacza to, że im większa różnica między doładowaniem a wypłatą, tym większe prawdopodobieństwo zgarnięcia jackpota.
 2. Kwota doładowania urządzenia. Jest ona przetwarzana w momencie wprowadzenia pieniędzy do kolektora banknotów lub przez centrum przetwarzania w zakładzie gier hazardowych.
 3. Bieżąca kwota zakładu. Jest ona ustalana bezpośrednio przez gracza, od niej też zależy wysokość wygranej.
 4. Rzeczywista wielkość zakładu. Jest on ustawiany przez samo urządzenie na podstawie prostych obliczeń matematycznych. Aby znaleźć rzeczywistą wielkość zakładu, podziel bieżący zakład przez wybraną liczbę linii. W związku z tym, jeśli wybrana została jedna linia wypłat, rzeczywista wysokość zakładu jest równa wysokości bieżącej linii.
 5. Procent wypłat z automatu do gry. Jest to prawdopodobnie najważniejszy czynnik w tym, jak pokonać automat do gry. Rentowność procentowa – procentowy stosunek wartości emisji urządzenia do jego depozytu. Jest on ustawiany przez pracowników kasyna lub umieszczany początkowo w oprogramowaniu maszyny. Najczęściej procent zwrotu mieści się w przedziale 70-90%.

Jak skutecznie grać na automatach do gry?

Podczas gdy procent wypłat i wariancja slotów odnoszą się do pojedynczej rundy gry, procent wypłat i wariancja strategii slotów odnoszą się do całej sesji gry. W artykule szczegółowo opisano, co oznacza strategia zakładów. Wszystkie gry w kasynie, w tym automaty do gry, są nieopłacalne dla gracza. Ich procent wypłat wynosi poniżej 100%, a korzyść pozostaje po stronie kasyna. Oznacza to, że nie można wygrać bez szczęścia, dlatego też wyższa wariancja zazwyczaj działa na korzyść gracza. W grach o niskiej wariancji wyniki w czasie są bliższe oczekiwanej wypłacie, czyli poniżej 100%. Jednocześnie w grach o wysokiej wariancji w dłuższej perspektywie nadal tracisz pieniądze, ale dzięki wysokiej wariancji masz szansę wygrać duże sumy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *